Aktualności Aktualności

POMÓŻ PTAKOM

Pełna mobilizacja!
Jest gorąco! Nie tylko my potrzebujemy wody!
Wystarczy naczynie, miska, podstawka od doniczki, by stworzyć dla ptaków niezbędne poidełko - na balkonie, tarasie, w ogrodzie, na osiedlowym podwórku - Nadzieja w Was!!!
 
Upały to poważny problem dla ptaków.
Są spragnione
Gdy jej brakuje, nie mogą oczyścić swoich piór, a przecież to klucz do latania.
 
Możecie pomóc!
Może to być misa ceramiczna z kamieniem w środku, tak aby ptaki mogły wygodnie czerpać wodę. Zwracajcie tylko uwagę na miejsce - powinno być niedostępne dla psów czy kotów.
 
 
Dziękujemy w ich imieniu!

 

Źródło: https://www.facebook.com/LasyPanstwowe
 

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe (PGL LP)
Jesteśmy organizacją z ponad 90 letnią tradycją. Prowadzimy zrównoważoną, potwierdzoną międzynarodowymi certyfikatami FSC i PEFC gospodarkę leśną na ponad 7,6 mln ha powierzchni  naszego kraju. Systematycznie zwiększamy lesistość Polski z 21 proc. w roku 1945 do 29,6 % obecnie. Konsekwentnie realizujemy „Krajowy program zwiększania lesistości”, dzięki któremu do roku 2050 lesistość Polski wzrośnie do 33%. Cechuje nas samodzielność finansowa. Znaczną częścią naszego zysku dzielimy się ze społeczeństwem. Wspieramy m.in.: Budżet Państwa, samorządy terytorialne, Parki Narodowe; organizacje pozarządowe, wspieramy remonty lokalnych dróg oraz inne, ważne dla Państwa przedsięwzięcia. 
Nasze profesjonalne działania oraz wieloletnie doświadczenie w połączeniu z wiedzą i odpowiedzialnością za powierzony nam majątek są gwarancją bezpieczeństwa ekologicznego Polski.
                                                           PRACUJEMY W  ZGODZIE Z NATURĄ!