Aktualności Aktualności

Zmiana na stanowisku Nadleśniczego

We wtorek 19 marca w Nadleśnictwie Kwidzyn nastąpiło przekazanie stanowiska nowemu Nadleśniczemu. Wydarzenie odbyło się w obecności Andrzeja Schlesera, dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku.

Ze stanowiska został odwołany Zbigniew Lubiński, który funkcję tę pełnił od 2018 r. Na jego miejsce dyrektor RDLP powołał Michała Wudarczyka dotychczasowego zastępcę w Nadleśnictwie Kwidzyn. Nadleśniczemu Zbigniewowi Lubińskiemu dziękujemy za wspólne lata pracy, a nowemu Nadleśniczemu życzymy powodzenia.

Michał Wudarczyk z Nadleśnictwem Kwidzyn związany jest od poczatku swojej pracy zawodowej w Lasach Państwowych.

Ukończył wydział leśny na Akademii Rolniczej im. Augusta Cieszkowskiego w Poznaniu, gdzie zdobył tytuł mgr inż. leśnictwa. Pracę zawodową rozpoczął w 2005 roku jako stażysta. W Naleśnictwie zajmował następujące stanowiska: referent, instruktor techniczny, specjalista służby leśnej i inżynier nadzoru. W 2017 roku objął stanowisko zastępcy nadleśniczego. W celu podnoszenia kwalifikacji ukończył studia menadżerskie na WSB w Gdańsku, jak również studia podyplomowe z zakresu hodowli lasu I i II stopnia.

Od lat związany z kwidzyńskimi lasami. Ceni sobie współpracę z lokalnymi organizacjami i samorządami.

Prywatnie mąż i ojciec 2 córek. Wolny czas spędza z rodziną oraz realizuje swoje zainteresowania. Lubi podroże, wędkowanie i aktywne spędzanie wolnego czasu. Jego zamiłowaniem jest również gotowanie.

W pracy ceni sobie profesjonalizm i zaangażowanie. Stawia na silny zespół uważając, że największą wartością firmy są ludzie.